O firmie

Firma godna zaufania

14 lat w branży 

Spółka Probudowa.com powstała z połączenia nietuzinkowej pasji do biznesu i doświadczenia zespołu w realizacji ambitnych projektów budowlanych. Nasze inwestycje finansowane są w 100% z rodzimego kapitału. Rozwijamy się prężnie i działamy dynamicznie.

Z

Sieci i instalacje wodno-kanalizacyjne

Z

Roboty torowe

Z

Roboty drogowe

Z

Obiekty inżynieryjne

Z

Hydrotechnika

Nasze wartości

Jesteśmy organizacją opartą na wieloletnim doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy technicznej oraz czterech kluczowych wartościach: długoterminowa perspektywa, uczciwość, innowacyjność oraz bezpieczeństwo. Wszystkie te elementy tworzą solidny fundament naszej firmy oraz pozwalają nam realizować najbardziej wymagane inwestycje budowlane na najwyższym poziomie.

Długoterminowa perspektywa

Pomimo skupiania się na aktualnych działaniach, myślimy perspektywicznie, przez co możemy budować dobrą jakość życia dla przyszłych pokoleń oraz zapewniać im wysokie standardy.

Uczciwość

Nasze działania oparte są o szacunek, moralność i prawo, aby wszelkie podejmowane procedury były zgodne z otoczeniem ? wewnętrznym i zewnętrznym.

Innowacyjność

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, wykorzystując przy tym innowacyjne technologie, dzięki czemu możemy doskonalić wszelkie procesy naszych działań.

Bezpieczeństwo

Stosowanie najwyższych standardów BHP jest jednym z filarów naszej strategii, w dziedzinie ochrony zdrowia i życia ludzkiego nie idziemy na kompromisy.

nasi

Kontrahenci

Jesteś zainteresowany wspołpracą?

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń:
+48 577 450 079

Napisz:
BIURO@PROBUDOWA.COM